O společnosti Zoller

O firmě

Firma ZOLLER je celosvětový lídr, který působí na českém a slovenském trhu již více jak 30 let. Celosvětově má firma ZOLLER obchodní nebo servisní zastoupení ve 58 zemích světa a bylo zprovozněno více jak 40.000 měřicích, seřizovacích a kontrolních přístrojů a softwarových řešení.

Více jak 70 let zkušeností

Firma ZOLLER byla založena v Německu v roce 1945 a již od začátku se zabývala strojírenskou výrobou. V roce 1958 začala firma ZOLLER s výrobou předseřizovacích přístrojů dle přání a potřeb zákazníků a v roce 1968 začala sériová výroba měřicích a seřizovacích přístrojů. Za první rok sériové výroby bylo prodáno více jak 30 seřizovacích přístrojů. V roce 1976 byl představen první CNC řízený seřizovací přístroj, který podstatně zrychlil a zjednodušil práci seřizovačů. V roce 1987 byla založena firma ZOLLER Austria, ze které je řízen prodej pro Česko a Slovensko. V roce 1992 byl představen první kamerový systém se zpracováním obrazu ZOLLER AWV. Kamerové zpracování obrazu prošlo velkým vývojem a v dnešní době nabízíme nejnovější software »pilotStarter«, »pilot 1.0«, »pilot 2 mT«, »pilot 3.0« nebo »pomSoft«, které čerpají z našich dlouholetých zkušeností.
ZOLLER má více jak 70 let zkušeností!

Certifikovaná kvalita ZOLLER

Úkolem firmy ZOLLER je dodávat prémiové produkty a excelentní servis. Kvalita je vedle inovace a servisu základním pilířem firemní filosofie. Proto je firma certifikované dle norem ISO 9001, ISO 14001 a VDA 6.4. To dává zákazníkům záruku kvality a jistotu kvalitně odvedeného servisu.