Výhody Zoller

img_vyhody_inovace

Inovace

ZOLLER dnes vyvíjí technologie, které budete zítra potřebovat.  Náš vlastní specializovaný vývojový tým garantuje neustálý pokrok a flexibilní řešení dle přání zákazníka.

S tímto technologickým náskokem naši zákazníci počítají.

img_vyhody_znackove_produkty

Značkové produkty

Produkty ZOLLER se vyznačují přesností, spolehlivostí a dlouhou životností. Toto garantujeme pro všechny naše komponenty a také pro komponenty, které používáme od známých dodavatelů.

Výsledkem je nekompromisní kvalita produktu.

img_vyhody_kvalita_dekra

Kvalita

Kontinuální a neustálý management kvality je pod drobnohledem již více jak 50 let – to vede ke kvalitě produktů, které garantují mechanickou, elektrickou a elektronickou bezvadnost. Kdo se rozhodne pro ZOLLER, obdrží 100% kvalitu.

Naše produkty jsou neustále kontinuálně kontrolovány a stále se dále vyvíjí.

img_vyhody_preciznost

Preciznost a přesnost

Zdokonalujeme všechno, co opouští naši výrobu. Důkladně kontrolujeme pomocí certifikovaných kontrolních trnů, kalibrů, úhlových a rádiusových kalibrů každý měřicí a seřizovací přístroj na absolutní přesnost a způsobilost měření.

img_vyhody_ergonomie

Ergonomie

Při každodenním používání naše měřicí a seřizovací přístroje přesvědčí díky osvědčeným designovým elementům ZOLLER, jako je ovládání jednou rukou, fóliová klávesnice, výklopná ovládací jednotka, 180° přístupnost k nástroji a další.

Pro ZOLLER patří uživatel k nejdůležitějším aspektům.

img_vyhody_zkusenost

Zkušenosti

Již více jak 75 let pracujeme na budoucnosti měření. Tato zkušenost se odráží v našich produktech a poskytovaných službách.

Vaše výhoda: naše zkušenosti z praxe, na které se vždy můžete spolehnout.