O firmě ZOLLER CZECH s.r.o.

Firma ZOLLER je celosvětový lídr, který působí na českém a slovenském trhu již od roku 1992. Od roku 2008 byla firma ZOLLER na trhu zastoupena stávajícím jednatelem Karlem Suchnou a od roku 2017 působí jako samostaná dceřinná firma ZOLLER CZECH s.r.o.

Celosvětově více jak 75 let zkušeností

Firma ZOLLER byla založena v Německu v roce 1945 a již od začátku se zabývala strojírenskou výrobou. V roce 1958 začala firma ZOLLER s výrobou předseřizovacích přístrojů dle přání a potřeb zákazníků a v roce 1968 začala sériová výroba měřicích a seřizovacích přístrojů. Za první rok sériové výroby bylo prodáno více jak 30 seřizovacích přístrojů. V roce 1976 byl představen první CNC řízený seřizovací přístroj, který podstatně zrychlil a zjednodušil práci seřizovačů.

V roce 1987 byla založena jako úplně první pobočka ZOLLER rakouská společnost ZOLLER Austria GmbH, ze které je aktuálně řízen prodej pro Česko a Slovensko. V roce 1992 byl představen první kamerový systém se zpracováním obrazu ZOLLER AWV, následoval systém MVIS. Kamerové zpracování obrazu prošlo velkým vývojem a v dnešní době nabízíme nejnovější software »pilotStarter«, »pilot 1.0«, »pilot 2mT«, »pilot 4.0« nebo »pomSoft«, které čerpají z našich dlouholetých zkušeností. Celosvětově má firma ZOLLER obchodní nebo servisní zastoupení v 58 zemích světa a bylo zprovozněno více jak 40.000 měřicích, seřizovacích a kontrolních přístrojů a softwarových řešení.

ZOLLER má více jak 75 let zkušeností!

Certifikovaná kvalita ZOLLER

Úkolem firmy ZOLLER je dodávat prémiové produkty a excelentní servis. Kvalita je vedle inovace a servisu základním pilířem firemní filozofie. Proto je firma ZOLLER certifikována dle norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 17025 nebo VDA 6.4. To dává zákazníkům záruku kvality a jistotu kvalitně odvedeného servisu.

Výhody Zoller

Inovace

ZOLLER dnes vyvíjí technologie, které budete zítra potřebovat. Náš vlastní specializovaný vývojový tým garantuje neustálý pokrok a flexibilní řešení dle přání zákazníka. S tímto technologickým náskokem naši zákazníci počítají.

Značkové produkty

Produkty ZOLLER se vyznačují přesností, spolehlivostí a dlouhou životností. Toto garantujeme pro všechny naše komponenty a také pro komponenty, které používáme od známých dodavatelů. Výsledkem je nekompromisní kvalita produktu.

Kvalita

Kontinuální a neustálý management kvality je pod drobnohledem již více jak 50 let – to vede ke kvalitě produktů, které garantují mechanickou, elektrickou a elektronickou bezvadnost. Kdo se rozhodne pro ZOLLER, obdrží 100% kvalitu. Naše produkty jsou neustále kontinuálně kontrolovány a stále se dále vyvíjí.

Preciznost a přesnost

Zdokonalujeme všechno, co opouští naši výrobu. Důkladně kontrolujeme pomocí certifikovaných kontrolních trnů, kalibrů, úhlových a rádiusových kalibrů každý měřicí a seřizovací přístroj na absolutní přesnost a způsobilost měření.

Ergonomie

Při každodenním používání naše měřicí a seřizovací přístroje přesvědčí díky osvědčeným designovým elementům ZOLLER, jako je ovládání jednou rukou, fóliová klávesnice, výklopná ovládací jednotka, 180° přístupnost k nástroji a další. Pro ZOLLER patří uživatel k nejdůležitějším aspektům.

Zkušenosti

Již více jak 75 let pracujeme na budoucnosti měření. Tato zkušenost se odráží v našich produktech a poskytovaných službách. Vaše výhoda: naše zkušenosti z praxe, na které se vždy můžete spolehnout.