Volné pozice – APLIKAČNÍ A SERVISNÍ TECHNIK

Pro posílení našeho týmu hledáme aplikačního a servisního technika.

Jsme přední firmou v oblasti kvalitních a přesných měřicích přístrojů a softwarových řešení pro třískové obrábění. Naše produkty a naše služby patří ke špičce na světovém trhu.

Náplň práce

·         zprovoznění přístrojů a systémů u koncových zákazníků

·         provádění pravidelné údržby, kalibrace a školení u zákazníků

·         podpora prodeje na zákaznických dnech nebo veletrzích

·         podpora interního servisu

·         působnost v rámci zákazníků v ČR i SR nebo v sídle firmy

Váš profil

·         zkušenosti v oblasti třískového obrábění

·         cestování osobním vozem v rámci ČR a SR, nocování na hotelech

·         dobré znalosti informačních technologií

·         aplikace a realizace sítí založených na systému Windows

·         znalosti systémů Windows XP / Windows 7 / Windows 10 / MS Office

·         dobré psané i mluvené znalosti AJ nebo NJ

·         vysoká míra samostatnosti, důslednosti i odpovědnosti

·         přátelská a jistá komunikace s lidmi

·         zájem o technologie a vysoká ochota se učit

Naše nabídka

·         dlouhodobé a stabilní zaměstnání

·         interní vyškolení v rámci firmy ZOLLER, pravidelné doškolení

·         technicky náročná, zajímavá a rozmanitá činnost

·         spolupráce se špičkovými firmami v oblasti třískového obrábění

·         25 dnů dovolené

·         flexibilní pracovní doba

·         osobní vůz i pro osobní využití

Oslovila Vás tato výzva? Máte zájem o práci v oblasti měřicích a seřizovacích přístrojů?

Pokud ano, pošlete nám životopis s fotkou na:

suchna@zoller.cz

 S Vaši písemnou žádostí budeme samozřejmě zacházet důvěrně.