ZOLLER připraven na budoucnost

Ze strany uživatelů je stále větší tlak je systémová řešení, samotné měření a seřizování nástrojů již často nedostačuje. Více jak 20 let ZOLLER nabízí i softwarová řešení.

Procesně bezpečné síťování výrobních oddělení je stále důležitější. Z tohoto důvodu nabízí ZOLLER hardwarová i softwarová řešení, která umožňují průchozí tok nástrojových dat výrobním procesem.

»smile« 320 | 420 | 620 – správné řešení pro všechny požadavky

Nová generace měřicích a seřizovacích přístrojů ZOLLER »smile« je k dostání v mnoha velikostech a provedeních. Díky tomu je možné přístroj individuálně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Přístroj udělá dojem především designem a nekompromisní kvalitou – zdokonalený design přináší skutečnou přidanou hodnotu.

Přístroj »smile« s všestranným softwarem »pilot« a dalšími hardwarovými a softwarovými pakety

Je jedno, jakou variantu zákazník požaduje – měřicí rozsahy a elektroniky »pilot 1.0«, »pilot 2mT« a »pilot 3.0« lze libovolně konfigurovat a dělají v tomto segmentu přístroj ZOLLER »smile« nedostižným.

Díky četným možnostem importů z cloud služeb umožňuje správa nástrojů ZOLLER efektivní a bezchybnou přípravu dat. ZOLLER nabízí průchozí řešení nástrojových dat celým výrobním procesem, od přípravy nástroje až po výstup změřených dat na obráběcí stroj.